Kategorie

Witam serdecznie Państwa

Kilka słów o naszej firmie:

Początki działalności firmy przypadają na rok 2001. Od samego początku każdy klient traktowany był jak VIP. Zespół, który tworzymy, od samego początku stanowi grupę pasjonatów szanujących swoich Klientów i ich wybory.
Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą opon, felg i akumulatorów ukierunkowaną na odbiorców hurtowych ( wulkanizacje, salony i floty samochodowe ).
Z biegiem czasu firma pozyskiwała coraz większe zainteresowanie, dlatego rozszerzyliśmy sprzedaż na rynek detaliczny pozyskując początkowo Klientów na giełdzie samochodowej Warszawa-Żerań, później na giełdzie  Grójec-Słomczyn, zachowując konkurencyjne ceny.
Od tego momentu firma cały czas dynamicznie się rozwija. Zawdzięcza to profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu do każdego Klienta.

Auto Lubarciak jest wiodącym, niezależnym dystrybutorem marek opon, felg oraz akumulatorów do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i 4X4.
Nasi odbiorcy to głównie tabor firm kurierskich, korporacje taksówkarskie, tabory transportu farmaceutycznego oraz instytucje państwowe, oraz setki klientów indywidualnych.

Oferujemy kompleksowy serwis, doradztwo i transport. Stałym odbiorcom gwarantujemy atrakcyjny system rabatowy i płatniczy. Proponujemy także dodatkowe usługi, m.in. sezonowe przechowywanie zapasowych kompletów opon i kół.

W  2004 roku firma rozszerzyła swoją działalność o usługi transportowe. Ukierunkowaną na transport towarów farmaceutycznych, odpowiednie warunki transportu zgodne z prawem farmaceutycznym błyskawicznie pozyskały zaufanie wiodących koncernów tej branży. Dysponujemy nowym taborem pojazdów, który sukcesywnie poszerzamy.

Zatrudniamy jedynie doświadczoną kadrę, gwarantujemy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Tel. 0-608-346-322,   0-506-186-224

www.autolubarciak.pl
www.oponyifelgi.waw.pl

e-mail: info@autolubarciak.pl
e-mail: tomaszlubard@autolubarciak.plz wyrazami szacunku
Tomasz Lubard